Fórum

Chcete-li vytvořit příspěvky a témata, musíte se přihlásit.

Vytvoření turnaje

Přemýšlel jsem, jak ulehčit zadavatelům pravidelných sérií turnajů, zda-li by nešlo instalovat postup přes imaginární povel "opakovat" a tam pouze změnit datum. Odpadlo by opakované zadávání všech parametrů turnaje. Díky za zvážení. A vidím, že příspěvek ve fóru nejde vymazat... :-D :-D :-D

Citace z Jiří Vlček na 12. prosince 2017, 11:23

Přemýšlel jsem, jak ulehčit zadavatelům pravidelných sérií turnajů, zda-li by nešlo instalovat postup přes imaginární povel "opakovat" a tam pouze změnit datum. Odpadlo by opakované zadávání všech parametrů turnaje. Díky za zvážení. A vidím, že příspěvek ve fóru nejde vymazat... :-D :-D :-D

Ahoj Jirko,  opakování umíme hned v prvním bodě,  když vytváříš turnaj.  Buď si zadáš počet týdenních opakování a zmáčkneš tlačítko přidat týdenní opakování.  A nebo zmáčkneš druhé tlačítko,  přidat datum dalšího opakování a vytvoří se druhý termín,  který jen upravíš.  Každým dalším zmáčknutím přidáš další termín.  Turnaje se pak vytvoří samostatně a uvidíš je v moje turnaje. Co neumíme,  je přidávat opakování a termíny u již existujícího turnaje.  Mazání příspěvku ve fóru pořešíme,  každopádně příspěvek můžeš upravit,  tak kyžtak tam nech jen text prosím smazat a smažeme to.  Díky za informaci.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies, což jsou malé soubory, které ve Vašem počítači ukládají informace a jsou potřebné pro správné fungování stránek. Cookies můžete zablokovat v nastavení ve Vašem prohlížeči. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. [ Více informací o cookies ]

Beru na vědomí