Fórum

Chcete-li vytvořit příspěvky a témata, musíte se přihlásit.

Tři šipky na 104...

a, Přes 20, první šipka singl 20, druhá triple 20, třetí double 12.. Jedno z nejoblíbenějších zavírání...

b, Přes 19, první šipka singl 19, druhá triple 19 a třetí double 14. Oblibená kombinace Petera Wrighta...

c, Přes 18, první šipka singl 18, druhá  triple 18 a třetí  double 16. Dle mého vůbec nejvíc zažitá a nejoblíbenější kombinace.

d, Přes 17,  první šipka singl 17, druhá triple 17 a třetí double 18. Mockrát jsem neviděl zavírat, ale mně se hraje moc dobře a 36 na závěr příjemný.

e,  Přes 16, první šipka singl 16, druhá  triple 16 a třetí  double 20.  Taky zajímavý tip, který není standartní.

Já to hrávám přes 18. Takže to obvykle vypadá jako 4, 5, 19... A v dalším kole pak zkouším 76 :-)

Dříve jsem to hrával přes 19, protože to je o něco bezpečnější cesta než přes 20, kde hrozí 5 nebo 1 při minutí dvacítky. I když, já se spíš pokoušel o T19, S15, D16 nebo o S19, T15, D20. Na D14 si nepřipravuju. A pokud to je kdykoliv možné, tak D18 se taky radši vyhnu.

Je zajímavý, že když jsem to zavíral pro nafocení, tak se mi nejlíp hrálo přes tu 16. Přes 17, mi to tak přijde docela dobrý, já mám rád D18.. :)

No, tak u mně by to bylo asi delší focení :-) Přes T17, 17 hrávám jen 142...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies, což jsou malé soubory, které ve Vašem počítači ukládají informace a jsou potřebné pro správné fungování stránek. Cookies můžete zablokovat v nastavení ve Vašem prohlížeči. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. [ Více informací o cookies ]

Beru na vědomí