Fórum

Chcete-li vytvořit příspěvky a témata, musíte se přihlásit.

Jaké byly ohlasy našich soutěžících na Prague Darts Masters 2018

Zážitek úplně neuvěřitelný,husí kůže,slzy na krajíčku z té euforie. Za mne BOMBA AKCE. Děkuji

Nepopsatelný zážitek dle manžela já musela být doma s dcerkou. Přijel domu bez hlasivek, uplně odvařenej že se mu splnil jeden s jeho snu podat si ruku s Barnym. Jsem hrozně ráda že jsem mu ho mohla splnit. A ted by bylo fajn na mé narozeniny vyhrát tričko pro sebe , když sem tu super atmosféru nemohla zažít. :-) Každopádně příště jedu taky.

úžasný prague darts masters!!!!  a teď chci to tričko :-))))

Neskutečný zážitek na který budem dlouho vzpomínat...atmosfera byla nepopsatelna,a moc děkujeme všem co se na této akci podileli...😍😍😍🎯🎯🎯

Lepší akci jsem nezažil. Nečekal jsem že to bude minimálně stejné jako koukáme na turnaje v tv.

Super záležitost a snad jsme ukázali, že jsme dobrou destinací pro světové Šipky.

K této akci nejsou zapotřebí slova.Kdo miluje šipky a byl tam tak zažil tu nekrásnější atmosféru.Vidět na vlastní oči ty nejlepší z nejlepších tak to je zážitek na celý život.Velké poděkování organizátorům kteří tuto super akci připravily.

Naprosto neuvěřitelné a do téhle doby nemyslitelné!!! Klobouk dolů před lví odvahou Pavla Kordy a jeho partnerů!!! Odměnou jim může být skandující vyprodaná hala, úsměvy a spokojené komentáře fanoušků. A předpokládám, že i naši hráči si tu pozornost a možnost hrát po boku hvězd PDC náležitě užili. Zároveň žádám o VYŘAZENÍ z losování. Já si podepsané tričko i fotky z Rebel Prague Darts Masters přivezl a chtěl bych tuhle radost dopřát někomu, kdo tohle štěstí bohužel neměl... ;-)

Za mě super. Kdyby mi někdo před par lety řekl ze uvidím hvězdy PDC na vlastní oči tak bych mu to určitě nevěřil.

Super akce, parádní atmosféra prostě TOP :)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies, což jsou malé soubory, které ve Vašem počítači ukládají informace a jsou potřebné pro správné fungování stránek. Cookies můžete zablokovat v nastavení ve Vašem prohlížeči. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. [ Více informací o cookies ]

Beru na vědomí