Fórum

Chcete-li vytvořit příspěvky a témata, musíte se přihlásit.

Jaké byly ohlasy našich soutěžících na Prague Darts Masters 2018

Akce se mi líbila, byla super atmosféra a příště bych šla určitě zase 🙂 že zadních řad trošku špatná viditelnost, ale i tak super akce.

Akce byla paradní!

Během večera jsem měla několikrát husí kůži :) Hráči super,atmosféra perfektní.. Více takových akcí!

Vytažena manželem - šipkařem :-) Sama to sotva plácám, ale koukat na to mě neomrzí. Sice nebyl můj nej - Peter Wright, ale hned po něm naprosto vede Barney. Takže vidět ho naživo a s ním i další legendy bylo super. Atmosféra za mě naprosto úžasná. Řvali jsme, zpívali jsme a hlavně si to perfektně užili.

Děkujeme za akci, atmosféra byla super. Už se těšíme na podzim kdy moderátor sdělil, že se chystá další šipková akce.

Doufám, že bude šance koupit lepší místa kde bude více vidět a že přijede i Peter Wright, to by bylo super. Podepsané tričko by byla krásná hmotná vzpomínka...

Mooooc vydařená akce... nevěřila bych, že takovou atmosféru, kterou znám jen z televize, zažiji na vlastní kůži a voči :-D  Vidět ty šipkařské hvězdy takhle zblízka, jak se zadařilo mě, je pořádný zážitek... krásně jsme si zařvali, zafandili a u toho viděli nádhernou show...

Také velký dík všem za uspořádání a naší repre za pěkné šipky.

Pocity jsou výtečné. Mike byl mile rozpačitý v semifinále, kdy koukal jak puk na Davidův výkon. Skvělé byly oslavy Wayneho. Exibiční zavření 116 Simona (jen škoda, že mu nechybělo 150). A druhou půlku posledního zápasu hrál Mike výborně.

Jeli jsme hlavně na Barneyho a on si poslední dva turnaje v TV neťukal s diváky v uličce, v Praze ale mou pěstičku nevynechal :)

Napíšu to asi takhle   " bylo to super " :-)

Naši hráči byli snad i lepší jak PDC hvězdy v ten den :)

Ahojte, podle mého názoru super akce. Jakožto šipkařův splněný sen aspoň jeden.Super atmosféra organizace taky super. Ale na druhou stranu našli by se i nedostatky,tak jako všude. Nicméně děkujeme za pořádání turnaje,bylo to super :-) Mira

Akce totální bomba. Jenom bych víc hlídal kázeň diváků. Lidi, kteří měli lístek kdovíkam, nacpaní před pódiem tak, že neviděli první dva stoly, to byla nemilá kaňka. Ale jinak za mě oba palce nahoru. :D

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies, což jsou malé soubory, které ve Vašem počítači ukládají informace a jsou potřebné pro správné fungování stránek. Cookies můžete zablokovat v nastavení ve Vašem prohlížeči. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. [ Více informací o cookies ]

Beru na vědomí