Fórum

Chcete-li vytvořit příspěvky a témata, musíte se přihlásit.

PDC World Darts Championship 2018

Už len necelý týždeň do začiatku tohto "nášho" sviatku, tešíte sa?

Kto sa podľa Vás stane majstrom sveta?

A kam myslíte, že to dotiahne Phil Taylor?

Ak môžem hovoriť za seba, tak myslím, že Taylora vyradí vo štvrťfinále Gary Anderson, ktorý sa stane nakoniec aj majstrom sveta.

Tak MvG je určitě ve formě, když teď v neděli na exhibici v Bristolu nadělil Taylorovi 4:0 s průměrem 120,24. Myslím, že to budou mít všichni těžký, ho porazit. Přál bych to Garymu.

A hlavně doufám, že se uzdraví Peter Wright, kterého před týdnem odvezli do nemocnice s podezřením na žlučové kameny. Pokud ne, tak by měl jeho místo v pavouku zaujmout Terry Jenkins! Se furt cosik děje...

Nejako takto mi to vychádza :-)

Citace z Michal Brestovanský na 10. prosince 2017, 20:36

Nejako takto mi to vychádza :-)

No zajímavý tip,  já bych moc přál Philovi finále,  ale bude to mít těžký...  Uvidíme...  Každopádně dle mě Barny dojde dál..  A Zoran padne s Kingem a uvidíme co Gurney.. :)

Pro mě je favoritem jednoznačně MvG, třetí titul WCH doslova visí ve vzduchu...a také si myslím, že Barney půjde dál přes Kyleho Andersona a Chizzyho, který udělá Beatona...Cross v pořádku...vpravo Lewis přes D. Webstera, skotský souboj v semifinále Anderson vs. Wright zřejmě bude... ;-) Toliko mé vidění WCH PDC 2018

MvG je favoritem, ale vyhraje Rob Cross. Taylor prohraje semifinále s Wrightem.

Ti v těch předpovědích chybí Gary :-) Cross je dobrej, něco mi aji říká, že by to mohl ustát. Přece jen hrát poprvý WC a hned zazářit, to chce nějaký nervy. Takovej M. Smith hraje kolikrát taky dobře, ale většinou ho hlava přemůže.

Tak Gary vyšel ;-) Jen Wright nezabrzil Taylora.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies, což jsou malé soubory, které ve Vašem počítači ukládají informace a jsou potřebné pro správné fungování stránek. Cookies můžete zablokovat v nastavení ve Vašem prohlížeči. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. [ Více informací o cookies ]

Beru na vědomí