Fórum

Chcete-li vytvořit příspěvky a témata, musíte se přihlásit.

Knížka: Šipky - největší souboje, padesát nejlepších zápasů

Konečně se v České republice objeví první kniha o šipkách, podle zákulisních informací to bude pecka. Už se moc těším ... 

Konečně nějaké čtení pro šipkové fanoušky!!!
Už za pár dní vyjde kniha ŠIPKY - 50 nejlepších zápasů historie.

Najdete zde popis 50 největších zápasů historie šipek, včetně toho co jim předcházelo a také pozápasových reakcí nejen obou účastníků.
Už to samo o sobě by bylo velkým lákadlem pro všechny šipkové fanoušky, ale to ani zdaleka není všechno.
Naleznete zde velké množství informací, které u nás nikdy nebyly uveřejněny. Např. jak vyrůstal Phil Taylor a kdy měl poprvé šipky v ruce, nebo kdy a při jaké příležitosti se Raymond van Barneveld rozhodl k přestupu do PDC?
A víte kdo hrál historicky první utkání mistrovství světa, nebo který šipkový mistr světa se ještě před svou kariérou šipkaře probojoval do oštěpařské nominace na olympijské hry? I to se v téhle fantastické knize dozvíte.

A je tu ještě jeden zápas, který se sice z pohledu historie světových šipek do první padesátky dostat nemohl, ale pro české fanoušky byl jedním z nejdůležitějších, možná ten vůbec nejdůležitější…

Objednávat můžete už nyní na:https://www.presco.cz/sipky-nejvetsi-souboje

Dobrej počin. Já mám asi dvacet až třicet šipkových knih, včetně jedné od Matta Bozeata, který napsal tuto aktuální knížku.

Když jsem si kupoval svoji první knížku od Phila Taylora - s pětilibrovým příplatkem za Philův podpis .-), tak jsem ani netušil, že jich je na trhu tolik. Od Phila mám teda jen ty jeho dvě, ale jinak mám pár dalších autobiografií - jen od Bristowa a Lowea jich mám dohromady snad šest, pak Bobby George, Andy Fordham, Colin Lloyd, Jamie Caven, Trina Gulliver, Barney, Mardle...určitě jsem někoho vynechal. Pak pár dalších kousků, co jsem kde objevil na netu.

Pro mně jsou nejzajímavější ty popisy zápasů, na které v těch knížkách narážím opakovaně, ale z druhé strany. Třeba nejdřív čtu, jak Lowe někde prohrál ve finále s Bristowem, a pak čtu druhou knížku, kde Bristow popisuje stejný zápas, ale pro změnu ze svého pohledu a do třetice to zmíní v nějaké jiné souvislosti třeba Bobby George...

Tak uvidím, třeba si pořídím i první knížku v češtině :-)

EDIT: Tak jsem právě koukal, že Phil podepsal obě moje knížky :-) To jsem si u té druhé ani neuvědomoval...asi že ten podpis byl zadarmo v nějaké akci :-)

Diky za tip, objednane.

Knížku už mám doma a fakt za to stojí. Děkujeme Pavlík Korda. :)

Začnu tím lepším- je super, že taková kniha vyjde a v našem rodném jazyce je to ojedinělý klenot, kterého je třeba si vážit. Je fajn, že do toho Pavel šel. V celé knize jsem našel pouze dvě více faktické než pravopisné chyby. Některé zápasy znám zpaměti ze sledování a třeba mám doma na DVD, k jiným mě to naopak přilákalo. Chybí mi tam slibované exkluzivní rozhovory s Philem a Michaelem, a to už jsem knihu přečetl zepředu dozadu a zpátky... ale pozitiva převažují, to je jistá věc... ;-)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies, což jsou malé soubory, které ve Vašem počítači ukládají informace a jsou potřebné pro správné fungování stránek. Cookies můžete zablokovat v nastavení ve Vašem prohlížeči. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. [ Více informací o cookies ]

Beru na vědomí