Fórum

Chcete-li vytvořit příspěvky a témata, musíte se přihlásit.

66 a tři šipky v ruce, čemu dáváte přednost?

Vždycky jsem měl v hlavě jen dvě možnosti, jak na toto číslo.

Nejčastější přes triple 10 na dabl 18, při minutí triplu zbývá 56,  což se dá dobře nachystat a v okolí desítky jsou větší čísla,  které vám vždy dovolí druhou šipkou dobře nachystat.

Druhá možnost,  kterou jsem často viděl je přes střed.  Červený na double 8,  zelený zbývá 41. Toto může být riskantní,  když trefíte nižší číslo než 6, pro nachystání druhou šipkou.

Třetí metodu teď předvedl na mistrovství světa Jamie Lewis a je přes 14. Triple nachystá dabl 12, po singlu zůstává 52, dobrá chystačka pro druhou šipku.  Navíc v okolí žádná nízká čísla.

Asi to začnu hrát jinak... :)

a co 16/T16 na bulla nebo D9?

jinak já první šipku hraju obvykle na T10

Já hrávám T14, D12 odjakživa. Poslední dobou to občas to zkouším přes bull na D8. A myslím, že přes T10 jsem to v životě nezkusil. Vždycky, když si můžu vybrat, tak volím tak, abych se D18 moc nenechával.

Citace z Martin Zelina na 31. prosince 2017, 14:11

a co 16/T16 na bulla nebo D9?

jinak já první šipku hraju obvykle na T10

Tak když máš dvě šipky v ruce a soupeře na zavíratelném čísle, tak určitě.

Většinou zkouším S18+48 na 2 šipky, ale ta nízká čísla okolo jsou občas problém. T14 vypadá lépe. Na bull hraji jen když cítím dobrou ruku nebo mám už jen jednu šipku, protože většinou nedám ani 25 a musím všechno znovu plánovat. Ale už jsem viděl i D17+D16 a jedna šipka ještě zůstala.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies, což jsou malé soubory, které ve Vašem počítači ukládají informace a jsou potřebné pro správné fungování stránek. Cookies můžete zablokovat v nastavení ve Vašem prohlížeči. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. [ Více informací o cookies ]

Beru na vědomí